Wednesday, September 21, 2022
HomeDecorationVyzdobte si svůj domov originálními ručně vyrobenými předměty – idealistické/novinky

Vyzdobte si svůj domov originálními ručně vyrobenými předměty – idealistické/novinky

Vybrat Dekorace domu identifikovat se s naší osobností není vždy snadné. Hledání písní, které odpovídají našemu stylu, je někdy drahé a vědět, kde začít zdobit dům může se stát skutečnou bolestí hlavy. Vytvořte si vlastní bytové dekorace peças Udělej si sám (DIY) Může to být zábavné a cenově dostupné řešení.

V dnešním článku vám ukážeme to nejlepší nápady na zdobení vašeho domovakteré vyžadují málo materiálů a jsou snadno vyrobitelné.

Ručně zdobené skleněné lahve

Skleněné lahve ozdobte ručně lze považovat za klasiku DIY dekorace, ale nikdy nevyjde z módy. Je to jeden z nejjednodušších zdrojů a ten, který dává nejlepší výsledky. Staré láhve od vína, piva nebo likéru lze použít k vytvoření květináčů nebo svícnů.


Pexels

Zdobení zahrady ručně malovanými kameny

Jiný, atraktivní a originální nápad pro zdobení malé terasy nebo balkonu je zahrnovat ručně malované kameny. Mohou být umístěny na podlaze, na květináčích nebo dokonce na stěnách. Navíc je zábavné dělat jako rodina a vytvářet jedinečná díla plná dobrých a příjemných vzpomínek.

malovat kameny ručně

Pixabay

ručně zdobené dlaždice

Dalším prvkem, který můžete použít k prozkoumání kreativity, jsou ručně zdobené dlaždice. Protože je to hlína a má hladký povrch, dlaždice Stanou se dokonalým plátnem pro pořizování malých snímků k dekoraci venkovních prostor, jako je zahrada nebo terasa.

Řemesla pro zdobení domu: tapety na nábytek

Když si vyberete nábytek do domumůže být obtížné najít originální díly za rozumnou cenu. Většina dnešního nábytku má tendenci mít jednoduché, tlumené barvy, jako je bílá nebo neutrální barvy a rovné linie s jednoduchým designem. Jedním ze způsobů, jak odrážet svůj vlastní styl, je použití tapety.

tapeta na zeď

Pexels

Ručně zdobené dřevěné krabičky

Geniální nápad je použít dřevěné krabice vytvořit zakázkový nábytek. Například lahve na víno nebo likér lze zabalit do všech typů dřevěných obalů, včetně krabic, do kterých se zadávají objednávky ovoce a zeleniny. Navíc jsou tyto prvky perfektně dimenzované pro použití jako malé stolky popř nástěnné police. S vrstvou barvy, trochou laku a osobitostí získáte jedinečný interiér za dostupnou cenu.

krabice na ozdobu

Pexels

Ozdobte svou domácí zahradu paletami

Pokud má dům a terasu nebo zahradu a chcete si zřídit malou odpočinkovou zónu, nemusíte utrácet jmění za venkovní nábytek. Sestavením několika palet můžete vytvořit nízký stůl a několik křesel vlastníma rukama „chill out“ oblast perfektní a útulné na terase.

Ozdobte dřevěnými krabičkami

Pexels

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments