Wednesday, September 21, 2022
HomeTravelvelké víkendové nápady na poslední chvíli — idealista/novinky

velké víkendové nápady na poslední chvíli — idealista/novinky

Přestože jste měli v kalendáři, uvědomili jste si, že tento víkend je dlouhý, nebo jste neměli čas si to zorganizovat a právě jste si uvědomili, že nemáte v plánu dovolenou využít na maximum? tak máme perfektní last minute plány pro vás. Den 15. srpna je státní svátek a letos se to děje v pondělí, které je ideální pro odpočinek, procházku nebo příjemnou koupel. Ale víte, co se v tento den slaví? Tohle je Náboženský svátek na počest Usnesení Matky Boží v nebi. A věřte tomu nebo ne, protože jakákoliv výmluva je pádným důvodem k oslavě, i když jde o „bonusový“ den navíc, zde je několik návrhů, které byste na tomto mostě uprostřed léta neměli nechat ujít.

Přerušte rutinu, požádejte přátele a rodinu, aby vám dělali společnost, a vyberte si plán dovolené. relaxace a zábava bude heslem, protože s volným dnem neexistuje žádná omluva pro činnost, kterou stále odkládáte. A pozor: všichni jsou volné aktivityže nechceme, aby vaše peněženka byla prázdná.

Nové plány ve městě


Columns Pier, Lisabon / Mark Lawson/Unsplash

ty máš dlouhý víkend díky dovolené, ale víte, že nemůžete vyjet z města? Neboj se. Je jich mnoho místa v Lisabonu a Portu které můžete využít k relaxaci. S nohama ve vodě nebo ve stínu stromu si užíváte a piknikvybrali jsme 10 osvěžujících míst jen pro tebe

Festivaly a veletrhy od severu k jihu

Srpen je letní měsíc a od jarmarky a tanečnice ideální i na protančení celé noci dlouhý víkend opravdu zvou k zábavě. Od severu k jihu Portugalska je vždy a jarmark nebo festival jděte se podívat a nejlepší na tom je, že to může být činnost, kterou si můžete užít jako rodinu.

Objevte oblíbené portugalské festivaly

Pexels

V Gafanha da Nazaré to znáte Festival of the Code? Je v Jardim Oudinot a jako gastronomický festival má také lahůdky sportovní aktivity, aktivity pro děti a dokonce i koncerty. Nejlepší? THE vstup je zdarma.

Pokud vám ale nevadí nominální cena, pak se můžete vydat s rodinou na výlet do „Středověká cesta v Santa Maria da Feira“ (do 14. srpna). Každý den je připravena zábava a zábavné aktivity pro nejmenší.

Vesnice hodné pohádek

Ponořte se do přírodního bazénu

Azenhas do Mar, Sintra / Unsplash

Pokud rádi poznáváte nová místa, jako rodina nebo jako pár, není nic jako objevování vesnic “magie” z Portugalska. S kamennými domy a krajiny hodné pohlednic nebo filmůdoporučujeme navštívit:

  • Azenhas do Mar, Sintra – s jedním přírodní koupaliště as několika bílými domy u moře je to kouzelné místo, které můžete během víkendu objevit;
  • Mata Pequena, Mafra – je to jen půl hodiny jízdy od Lisabonu a je ideální, pokud hledáte klid;
  • Typická vesnice José Franco, Mafra – rekreace a typická portugalská vesnicebyl postaven v roce 1960 a je téměř a muzeum v přírodě;
  • smutek – mezi hradem, hradbami a středověkými uličkami můžete najít žvýkačku v čokoládových kelímcích a cítit atmosféru králů a královen;

Říční pláže a přírodní bazény pro dobré koupání

Pláž je vždy dobrý plán, ale máte náladu na změnu prostředí? Tak jděte do jednoho říční pláž na jiný den. Je jich již mnoho říční pláže rozptýlené po celém Portugalsku, což vám nedá žádnou omluvu, abyste alespoň jeden nenavštívili.

Některé opuštěnější než jiné, jiné již s vodní aktivity užít si ve společnosti přátel, garantujeme, že ano ideální program na dovolenou. Mezi Ortiga Barreiro, Mouriscas, Gaviã, Braga, Fafe, Terras de Bouro, Penafiel, mezi mnoha dalšími, je rozhodnutí na vás. Ale chcete nějakou pomoc? Tak se podívejte na tyto 5 úžasných říčních pláží.

Užijte si krásu Gerês

Poço da Gola, národní park Peneda Gerês / Wikimedia Commons

Tip: Pokud nejste velkým fanouškem plážového nápadu, ale jste blázen do bazénů, pak se spojte s přírodou a navštivte tyto přírodní bazény.

útočiště pro dva

Víme, že je srpen a hlavní sezóna, ale nebojte se. Pokud jste již byli na dovolené, ale chcete si ji udělat romantický útěkproč si jeden nepořídit rekreační dům na víkend pro dva? Stále existuje mnoho příležitostí dostupných a skutečně snových.

Pokud jste naopak dobrodružnější povahy, proč ne cestovat autem nebo karavanem? slyšel jsem to Costa Vicentina je to krásné v tomto ročním období, ale existuje mnoho tras, které můžete prozkoumat za pár dní a objevit Portugalsko.

Jednou z „nevýhod“ výroby a výlet karavanem je, že budete muset myslet na jídlo. Ale můžete toho využít výlet s přáteli odhalit své skutečné mistrovské dovednosti. Máme pro vás několik ideálních receptů, ze kterých se vašim společníkům budou sbíhat sliny.

Foto 5

Jděte na pláž a opalte se

Almograve, Portugalsko / Andre Martins/Unsplash

Zbývá vybrat si svou oblíbenou destinaci pro a víkendový útěksbalte si kufry, vydejte se na cestu a užijte si tři dny odpočinku, které vás čekají.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments