Wednesday, September 21, 2022
HomeDecorationtipy na zdobení domova v módním stylu — idealista/novinky

tipy na zdobení domova v módním stylu — idealista/novinky

Ó japonský styl je to v módě a se stal trendem. Jedná se o současný typ interiérového designu, který kombinuje dva styly: Japonské a severské. Vyznačuje se tím čisté a minimalistické prostory a vyniká použitím ručně vyrobených předmětů a přírodních prvků. Ale jak bychom to měli aplikovat?

Butikové studio Freehand Arquitectura vysvětluje co japonský styl a které prvky nejvíce vynikají při jeho realizaci v našem domově.Skupina dřevěného nábytku Popis je automaticky generován s mírnou jistotou

Jak vyzdobit dům v japonském stylu

  • Přestože je nyní a trendtento styl je přítomen v č Vzhled interiéru Před 150 lety, kdy se dánská a japonská kultura prolínaly. Dánští architekti a umělci cestovali do Japonska pro inspiraci a vytvářeli vlivy japonského nábytku, architektury a interiérového designu. Tak to smíchejte japonská filozofie wabi-sabikterá zvyšuje belegance nedokonalosti a pomíjivosti a dánská filozofie hyggekterá se zaměřuje na příjemné a pohodlné prostředí a příjemné prostory.
  • Není náhodou, že tento styl je nyní trendem, protože v posledních letech trávíme více času doma a znovu objevujeme radost z pocitu bezpečí a pohodlí ve vlastním domě. Hledáme jednoduché, pohodlné a funkční prostory a Japandi tyto prostory dokonale splňuje.
  • Ó minimalismus je to zásadní prvek. Znamená klid, rovnováhu, teplo a klid. Zdůrazněte obdiv a respekt řemeslo, kvalita výroby a použití přírodní materiály, jako je dřevokterá zve k odpojení a relaxaci v přírodě.
  • A jednoduchost a funkčnost jsou velmi důležité pro pochopení základů japonského stylu. Je oddaný otevřeným prostorům, protože podle zásady musí mít každý předmět v místnosti svou vlastní funkčnost.
  • Jako rostliny jsou hlavní postavy. Kromě toho, že jsou estetickým a vizuálním „must have“, přinášejí do prostředí kyslík, čistí vzduch, zvlhčují a maskují hluk. Ideální je volit vysoké a jednoduché rostliny, které ladí s elegancí prostředí.
  • Nejpoužívanějšími paletami jsou neutrální barvy, bílá, černá, šedá, béžová, hnědá a slonová kost v kombinaci s přírodními tóny jako je modrá a zelená. Černá se také používá pro dotek elegance a sofistikovanosti; Obvykle se používá na nábytek a strategické body, jako je podlaha nebo stěna.
  • Ó nábytek sleduje jednoduché, zaoblené linie s myšlenkou vytvořit čisté, otevřené, nepřikrášlené severské zenové prostory.
  • Co se týče zdobení, použití vláken jako např bambus, vrba, ratan a malované a texturované tapety. A samozřejmě keramika na počest japonského stylu.

Nápady na interiérový design v japonském stylu

S ohledem na hlavní charakteristiky, které definují styl interiéru Japandi, vám zanecháme obrázky, které mohou sloužit jako inspirace:

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments