Wednesday, September 21, 2022
HomeInternationalTento moderní průmyslový dům je ohromující - perfektní / Novinky

Tento moderní průmyslový dům je ohromující – perfektní / Novinky

A industriální styl Pokračuje v získávání následovníků po celém světě. Při pohledu na domy v mnoha městech jde o styl, který okamžitě upoutá pozornost. Jedním z nich je tento dům ve španělské Barceloně, navržený katalánským architektonickým studiem MACH, který má mnoho vyznamenání za to, že je ocelová fasáda Jasně žlutá, jako v industriálním stylu interiéru.

on je malý dům Nachází se na okraji Barcelony a „zdůrazňuje hlavní konstrukční prvky v domě s otevřeným plánem,“ vysvětlilo architektonické studio, které také poznamenalo, že tento „dům je navržen tak, aby se vyvíjel vedle jeho obyvatel“.


Účast / Del Rio Pani

Tento dům se nachází v blízkosti parku Güell Antonio Gaudi, Na odlehlé boční ulici, mezi Cole Hill a Carmel Hill, kde budov Nenáročný mezi rezidencemi a domy z počátku dvacátého století.

Casa Columpio – tak se to jmenuje – je rodinný dům Moderní styl E Průmyslový, jejíž vnější tvar je navržen ve tvaru krychle. Zvenčí je vidět, že krajině dominují pravé úhly a jednoduché linie. Ale tato nemovitost je více než jen domov, protože je také možné najít pracovní prostory, čímž se to stane Hybridní dům.

Domy v industriálním stylu

Kuchyně v Columpio MACH Barcelona / Del Rio Pani

Projekt je navržen ve třech podlažích a to je klíčové otevřené a flexibilní, organizované kolem centrálního jádra. Stavba spočívá na betonu nesoucím lehkou kovovou konstrukci otevřenou do krajiny. Přízemí bylo mírně sníženo a dvě horní patra byla postavena z konstrukce měkká ocel Vyplněné bloky a omítkovými stěnami.

Prostorné domy ve městě

Jak daleko je od jeho domova Columpio MACH Barcelona / Del Rio Pani

Uvnitř tohoto moderního domu obsahuje přízemí ložnici, zatímco první patro obsahuje pokoj a kuchyň. Pod střechou z vlnité oceli poskytuje horní patro prostor pro druhou ložnici, kterou v současnosti MACH využívá jako kancelář. U otevřených prostor je to různý nábytek, některé vestavěné, který definuje různé sekce. „Projekt potvrzuje to hlavní konstruktivní prvky Open plan house,“ vysvětlují z architektonického studia.

domácí jas

domácí schody / Del Rio Pani

idea Flexibilita Důraz je kladen na materiály použité v interiéru vystaveného Casa Columpio. Tyto materiály vytvářejí industriální pocit To získává kontinuitu v ocelovém a cementovém nábytku. Tento šedý industriální styl kontrastuje s jasně žlutou barvou, která byla použita na fasádě, zadní straně a schodišti, a je inspirován Britská architektura High-tech na konci dvacátého století.

fasády domů

Zadní / Del Rio Pani

Abychom se pokusili čelit velmi nebezpečnému aspektu, kvůli rovným a poněkud strnulým liniím budovy, zvolili jsme Vymalujte i dům Ve žluté, která umocňuje pocit veselosti, v souladu se zelení krajiny a modrou oblohou.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments