Wednesday, September 21, 2022
HomeDecorationškolkové nápady - idealista/novinky

školkové nápady – idealista/novinky

Článek napsala María Jesús Montilla, produktová manažerka společnosti Hannun

Při návratu do školy je důležité dostat se dětské pokoje připraveni pomoci jim znovu se přizpůsobit jejich rutinám. Organizace prostoru a výběr nábytku může přímo ovlivnit vaši motivaci a ochotu hrát a studovat, a dokonce zlepšit svůj výkon.

Montessori metoda je založena na aktivním naslouchání a zaměřuje se na dávání větší autonomie pro dítě činit vlastní rozhodnutí od narození ukázalo četné výhody ve vývoji dítěte. Tuto filozofii lze přenést i do ložnice a uspořádání nábytku. Jeden čtvrté Montessori vám pomůže cítit se uvolněněji, ale také rozvine vaše motorické dovednosti.

Správný nábytek, jako je snadno dostupná postel, vestavěná skříň a otevřenější a funkčnější prostředí, povzbuzuje děti k rozvoji jejich samostatnosti a vůle, což jim nepochybně pomůže. zpátky do školy a domácí úkol.

Podle této metody výuky by dítě mělo mít vše potřebné pro každodenní úkony, jako je mytí nebo oblékání, na dosah ruky. K tomu by měl být nábytek v poměru k jeho velikosti a odolnosti, což umožňuje fyzický i duševní pohyb. Na základě těchto hodnot je alternativou výběr ručně vyrobených předmětů, které se přizpůsobí potřebám dětí v různých fázích vývoje, přírodní a udržitelné materiály které je spojují a spojují s přírodou.


Ruka

Hlavní nápady pro Montessori ložnici v několika krocích

Pokud chcete zkompilovat a čtvrté Montessori od začátku můžete začít:

  • Ter dřevěný žebřík s několika kroky, jak dostat děti tam, kam chtějí;
  • Jeden jednoduchý design police ideálně dřevěné, abyste měli své oblíbené knihy vždy po ruce a mohli si je kdykoli bez cizí pomoci vzít do ruky;
  • Jeden šatní skříň na míru aby se naučily odkládat oblečení a zároveň měly pocit, že mají svůj prostor;
  • Jako zakázkové stoly a židle díky své retro estetice jsou sázkou na jistotu i při rekonstrukci dětských pokojů. Jeho jednoduché tvary, připomínající nábytek z minulých epoch, podněcují kreativitu a představivost při školní práci;
  • Jako lůžka kabinového typu jsou také dobrou volbou, protože odstraňují překážky a umožňují dítěti volný pohyb.

Nakonec se doporučuje interiér doplnit doplňky a nábytkem, které v něm udrží pořádek. starat se o proutěné kmeny kde mohou mít své předměty a hračky. Další prvky, jako jsou podlahové polštáře, jsou také vynikajícím způsobem, jak sdílet chvíle s rodinou a zvou vás ke čtení a odpočinku. Konečně, zdobení koberečky a polštáři Noha postele vyrobená z přírodních materiálů, jako je bavlna, dodává tomuto pokoji osobitost a měkkost, umožňuje dítěti volně se pohybovat a vstávat z postele v bezpečí před nárazy a pády.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments