Wednesday, September 21, 2022
HomeInternationalSardinie zaplatí 15 000 eur novým obyvatelům - Idealista / novinky

Sardinie zaplatí 15 000 eur novým obyvatelům – Idealista / novinky

Lepší než dovolená Sardinie je žít tam navždy. V rámci boje proti exodu vesnic na Sardinii přijal region určitá opatření, aby přilákal investory, kteří chtějí renovovat nebo instalovat dům v malém městě nebo otevřít podnik. Od nynějška mohou být kromě programu bydlení v hodnotě 1 EUR regionální bonusy až do výše 15 000 EUR ke mě První nákup domů na ostrově. Vysvětlíme, jak tyto pobídky fungují.

Bonus za první dům na Sardinii: požadavky

Motivační program pro První nákup domů V malých městech na Sardinii poskytuje regionální příděl 45 milionů EUR těm, kteří si koupí nebo zrekonstruují svůj první dům v obcích s méně než 3 000 obyvateli. Pro přístup k odměně potřebujete:

  • ter a registrované bydliště V příslušné obci nebo převedeny do 18 měsíců od koupě nebo od data dokončení díla, pokud ještě nepocházíte z malé sardinské obce.

Pomoc na koupi prvního domu na Sardinii: co to je?

Granty na první domov na Sardinii jsou max 50 % nákladů Maximálně 15 000 € na osobu (jedna osoba na rodinnou jednotku), platí i v případě nákupu a obnovení současně. Půjčka je prodloužena na tři roky (2022-2023-2024).

pixelů

Podpora otevření podniku na Sardinii

Obdobný příspěvek je vyplácen těm, kteří rozhodují Otevřete si firmu na Sardinii:

  • V obcích s méně než třemi tisíci obyvatel je během tří let k dispozici 60 milionů EUR na každou novou činnost a na každý nový převod činnosti. Také v tomto případě je maximální příspěvek 15 000 eur, který se zvýší na 20 000, pokud v oblasti dojde ke zvýšení zaměstnanosti.

K tomuto postupu je třeba přičíst slevu na dani ve výši až 40 % daní zaplacených společnostmi jako a daňové výhody Pro ty, kteří si chtějí otevřít podnik v malém městě na Sardinii.

Domy za 1 euro na Sardinii

Nové pobídky jsou přidány do programu 1 € Homes, zaměřeného na ty, kteří chtějí získat a zrekonstruovat část nemovitostí v sardinských centrech, která jsou často opuštěná. V současné době iniciativa zahrnuje několik obcí, včetně Bonnanaro.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments