Wednesday, September 21, 2022
HomeBusiness„Reality jsou oblast, kterou mám opravdu rád a usnadňuje život“ — Idealista/news

„Reality jsou oblast, kterou mám opravdu rád a usnadňuje život“ — Idealista/news

Fáze přechodu k nemovitostem probíhá dobře, protože tento sektor je oblastí, kde Thiago Rafael rád sportuje a také sportuje. V rozhovoru pro Idealista/news přiznává, že hlavním úkolem je být nejlepší jako poradce i jako sportovec, odevzdat v ringu vše nejlepší a zároveň dělat svou práci realitního poradce.

Jak charakterizujete svou kariéru vrcholového sportovce?

Cítím velkou hrdost a úspěch ve všech klubech, které jsem reprezentoval. Ke každému z nich jsem se vždy choval stejně a oddaně a především s velkým respektem, pracovitostí, obětavostí, profesionalitou a pokorou.

Každý sportovec prožívá dobré i špatné chvíle. Nejméně dobré jsou pro mě ty, kde jsme zranění nebo kde nemůžeme dosáhnout cílů navržených klubem nebo i individuálně. Ale to je to, co nás nutí růst jako sportovce i jako lidi.

Za svou sportovní kariéru jsem měl několik vážných zranění, z toho jedno ve 20 letech. Měl jsem problém s kolenem a dokonce mi bylo řečeno, že jsem „skončil“ s hokejem na kolečkách. Jiné, vážnější, byly novější.

Tato fáze je velmi složitá a těžko zvládnutelná. Protože si začnete uvědomovat, že cyklus vašeho života profesionálního sportovce se chýlí ke konci. Pro každého sportovce je to velmi těžký okamžik, den konce kariéry kvůli vášni, radosti, uspokojení, které máme pro modalitu, sport a vše, co s tím souvisí.

Jak tento přechod mezi sportovní a profesionální kariérou probíhá?

Tato fáze je velmi složitá a těžko zvládnutelná. Protože si začnete uvědomovat, že cyklus vašeho života profesionálního sportovce se chýlí ke konci. Pro každého sportovce je to velmi těžký okamžik, den konce kariéry kvůli vášni, radosti, uspokojení, které máme pro modalitu, sport a vše, co s tím souvisí.

Přechodová fáze probíhá dobře, protože nemovitosti jsou oblast, kterou mám také velmi rád, a to ji usnadňuje. Hlavním úkolem je být nejlepší jak jako poradce, tak jako sportovec, dělat maximum, když hraji hokej, a to samé, když pracuji jako realitní poradce.

Jak důležitý je sport pro překonávání obtíží, které se objevují v každodenním životě?

Sport nás jako sportovce zavazuje, abychom se denně potýkali s několika aspekty, jako je například odhodlání, přísnost, duch sebeobětování, odolnost, schopnost být ve skupině, respekt k druhým – i jako protivník – tvorba rozhodnutí a neustálé zlepšování, každodenní práce, jako by to byl poslední den. S velkou pokorou, velkou vášní a velkou touhou vyhrávat, nikdy se nevzdávat a někdy dokonce až do vyčerpání, protože více než den, méně než den budete odměněni. Stejně to cítím, když pracuji jako realitní poradce.

Tato profese má i velmi emocionální stránku, protože pomáháme lidem najít jejich domov, přístřeší, tedy pomáháme lidem / rodinám plnit jejich sny.

Je činnost zprostředkování v oblasti realit vyhledávanou a žádanou profesí?

Navzdory tomu, že jsem v oblasti realit, moje „dobrodružství“ realitního poradce začalo před pár měsíci. Ale jako u všech snah v jakékoli činnosti máme fázi adaptace, učení a počátečního učení.


James Raphael

Ale všechno jde dobře. Jde především o profesi „každodenních vztahů s lidmi“, což ji činí velmi náročnou, vytrvalou a profesionální. Nejen pro lidi, se kterými pracuji, ale protože je to můj způsob života. Kromě toho musíme mít každodenní a neustálou znalost všech aspektů souvisejících s nemovitostmi, jako je například znalost trhů, potřebná dokumentace při různých transakcích, pomoc a poradenství prodávajícímu v procesu propagace a prodeje. nemovitosti, pomáhat kupujícím při hledání nemovitostí, poskytovat veřejnosti informace o realitním sektoru.

Tato profese má i velmi emocionální stránku, protože pomáháme lidem najít jejich domov, přístřeší, tedy pomáháme lidem / rodinám plnit jejich sny.

Myslíte si, že iniciativy jako Sportovní ambasáda jsou důležité pro pomoc sportovcům začlenit se do jejich aktivního života?

Bezpochyby. Když sportovec zahajuje sportovní kariéru, jen o tom přemýšlí, je přirozené, že se soustředí na to, aby se stal lepším sportovcem, a po kariéře skončíte s malým pohrdáním.

Tuto realitu si začnete uvědomovat, až když vaše kariéra začne končit. Ve většině případů se během kariéry sportovce nepřipravujeme na to, kdy skončí, a právě zde jsou iniciativy jako „Ambasáda sportu“ velmi důležité, protože sportovec se cítí ztracený, bez vedení a potřebuje pomoc a podporu, aby aby mohl sledovat jeho život, ať už souvisí se sportem nebo ne.

Jaké další nástroje jsou pro sportovce důležité, aby se připravili na budoucí výzvy?

Kromě všech zkušeností, zkušeností a nástrojů, které nám sport jako sportovcům dává, si myslím, že je nesmírně důležité po celou dobu vaší sportovní kariéry se co nejlépe připravit na svou kariéru po kariéře. Tento proces může zahrnovat získání největších a nejlepších znalostí/informací/zkušeností ve stejné nebo jiné oblasti prostřednictvím univerzitního kurzu nebo jiného typu kurzu, nebo dokonce získání praktických zkušeností v této oblasti.

Když sportovec zahajuje sportovní kariéru, jen o tom přemýšlí, je přirozené, že se soustředí na to, aby se stal lepším sportovcem, a po kariéře skončíte s malým pohrdáním.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments