Wednesday, September 21, 2022
HomeTravelprůvodce péče k zapamatování — idealista/novinky

průvodce péče k zapamatování — idealista/novinky

Příznivá země letní dovolená od severu k jihu má Portugalsko v několika regionech jedny z nejklidnějších, nejkrásnějších a nejzábavnějších míst vzít si dovolenou. Kromě mnoha pláží s modrou vlajkou se po celé zemi objevuje stále více neuvěřitelných říčních pláží jiný rozvrh než v létě.

Protože je to však stále nedávná praxe, je důležité pochopit, že říční pláž není jen prostorem země s klidnou řekou na její straně. Ne všechny říční pláže jsou hlídané a v každém z nich musíte mít další péče pro vaši bezpečnost a pro vaše doprovod.

Jaké jsou říční pláže?


Foto Vítor Oliveira na Wikimedia Commons

jeden Pláž u řeky je prostor u řeky, který se stává a lázeňské oblasti. Alternativa k pláži, která se v Portugalsku ukázala být docela populární, je Pláž u řeky stal se důležitějším ve vnitrozemských oblastech, kde není pláž.

Z sladkovodníse obvykle nacházejí v zelených oblastech, lemovaných volnočasovými a kempya jsou malé co do velikosti a mají méně návštěvníků.

Říční pláže: jaká jsou nebezpečí?

Ano (stejně jako pláže, pokud si nedáte pozor). Velký rozdíl je však v pocitu klidu, který a Pláž u řeky ve srovnání s obrazem pláže, kde se moře táhne přes obzor a vyžaduje trochu respektu.

Nos říční pláže je třeba s tím počítat proudy jsou silnější než ty mořské, a proto existuje další vichřice. To znamená, že pokud neumíte dobře plavat a neznáte vody, existuje vysoká pravděpodobnost, že budete vlečeni silou proudu.

Objevte nejlepší říční pláže

Pláž u řeky Fernandaires / wikimedia

Kromě toho, protože existují také oblasti s malým využitím, vody říčních pláží podvádět s neočekávané finanční prostředky ve vodě a protože mají oblasti s některými odpadky ve vodní posteli (což může vést k rizikovým situacím pro ty, kdo je používají).

Buďte opatrní na říčních plážích

Kdykoli do jednoho půjdete Pláž u řekyi když je to ve scénáři nejlepší říční pláže v Portugalskuměli byste zvážit řadu obecná péče pro vaši vlastní bezpečnost. Dělat si poznámky:

  • Do vody vstupujte opatrně: Neznalost země a bytí mnoho říční pláže bez signalizace byste měli jít pomalu, pokud najdete otevřené dno/díru;
  • Poznejte své limity plavání. Pokud neumíte plavat, zůstaňte ve vodě po pás a v oblasti s nohama. Pokud plavete, držte se dál od břehů řeky, abyste se vyhnuli vírům, dnu nebo fontánám;
  • Pozor na proudy: vody řeky se zdají být klidnější, ale mají ponornější proudy, které vás svou silou mohou snadno strhnout;
  • vhodnou obuv je vhodné: být a hlídaná říční pláž nebo ne, měli byste si vzít vlastní boty do vody, abyste se nezranili odpadky hozenými do řeky nebo nečekanými kameny;

říční pláže na severu

Serra da Estrela / Francisco de Frias / Unsplash

  • Neodplouvejte: v horku je normální chtít se vznášet, když jste na slunci a ve vodě, ale v řekách musíte být opatrní. Sladká voda je těžší než slaná voda z moře a nakonec dělá z plování namáhavější cvičení (není to jen protahování bříška);
  • Pozor na teplotu: říční vody jsou přirozeně chladnější, takže při vstupu do vody byste měli být v klidu. Pokud je vám velká zima, měli byste jít ven, abyste se vyhnuli křečím, přetížení nebo podchlazení;
  • V případě SOS požádejte o pomoc! Nesnažte se být hrdinou, když vidíte někoho v nesnázích. Okamžitě kontaktujte příslušné úřady, specialisty záchranářů.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments