Wednesday, September 21, 2022
HomeInternationalPátá největší vertikála na světě se nachází v Dubaji - Idealisté /...

Pátá největší vertikála na světě se nachází v Dubaji – Idealisté / Zprávy

A Pátá největší vertikála na světě v Dubaji Vytvořila ho společnost Emirates Airlines, s investicí zhruba 40 milionů dolarů, což je při aktuálním kurzu asi 39,8 milionu eur. vybavení zahradnictví – Jak se projekt nazývá – První vertikální pětina Emirates představuje Crop One, konsorcium mezi Emirates Aircraft Catering (EKFC), jedním z největších světových cateringových provozů obsluhujících více než 100 leteckých společností, a Crop One, přední technologicko-zemědělskou společností Internal. vertikálně poháněný.

Zařízení o rozloze 30 658 metrů čtverečních se nachází v blízkosti mezinárodního letiště Al Maktoum v Dubai World Central více než 1000 tun Jedná se o vysoce kvalitní roční listovou zeleň, která vyžaduje o 95 % méně vody než konvenční zemědělství. Kdykoli může dojít k instalaci více než milion rostlin, Což ušetří 3000 kg za den výroby.


zahradnictví

“A zahradnictví Poháněno nejnovější technologií a vysoce specializovaným interním týmem, který zahrnuje agronomy, inženýry, zahradníky a zahradníky. Nepřetržitý výrobní cyklus zajišťuje, že produkt je velmi čerstvý a čistý a že je pěstován bez pesticidů, herbicidů nebo chemikálií.“

zahradnictví

zahradnictví

Zelenina včetně hlávkového salátu, rukoly, míchaných salátů a špenátu dorazí na Emirates a další letecké společnosti. The zahradnictví, podle společnosti “způsobuje nejen energetickou revoluci na palubě.” Ve Spojených státech si spotřebitelé brzy budou moci přidat tuto zeleninu do svých nákupních košíků v nejbližších supermarketech, protože účelem této struktury je rozšířit výrobu a prodej ovoce a zeleniny.

zahradnictví

zahradnictví

“Bezpečnost a Potravinová soběstačnost Z dlouhodobého hlediska jsou životně důležité pro ekonomický růst jakékoli země a SAE nejsou výjimkou. Vzhledem k omezením spojeným s ornou půdou a klimatem máme v našem regionu specifické problémy. Sheikh Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezident a generální ředitel společnosti Emirates Airline, Sheikh Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezident Emirates Airlines a generální ředitel společnosti Bustanica, uvedl, že „Pastanica ohlašuje novou éru inovací a investic, důležité kroky směrem k udržitelnému růstu. je v souladu s dobře definovanými strategiemi potravinové a vodní bezpečnosti naší země.“ Citováno ve stejném dokumentu.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments