Wednesday, September 21, 2022
HomeDecorationNápady na zdobení podkroví — idealistické/novinky

Nápady na zdobení podkroví — idealistické/novinky

Ó podkroví nemusí to být ta nejzapomenutější a nejtemnější oblast domova a její využití může být nejvšestrannější. Ideál je takový přizpůsobit se vašim potřebám, a proto není nic lepšího, než se řídit několika radami, aby byl váš prostor vždy aktuální. V dnešním článku vám zanecháme návrhy na rekonstrukci vašeho podkroví – od časově náročných prací až po jednoduché dekorační triky.

Moderní podkroví: přiveďte světlo prostřednictvím barev


Vypadá jako Heftiba/Unsplash

Ano, použijte stejný tip, jaký dáváte vždy pro domy: světlé barvy. Jasnější Podkroví nemusí být jen malé, stísněné místo.

Podkroví s oknem

podkrovní okno

Liza Poor/Unsplash

Využijte podkrovní okno a proveďte a kout k sezení, kochejte se výhledem a jednoduše relaxujte. Jste mnohem ochotnější trávit čas v podkroví, ať už čtením, poslechem hudby nebo jen odpočinkem.

Proměňte podkroví v pracovní prostor

Domácí kancelář

Arthur Lambillotte / Unsplash

Pokud chcete pokračovat pracovat doma ale chcete dobře sdílet osobní prostor profesionála, proč ne? domácí kancelář “ohnivá čepel”? Dejte své fantazii křídla a vytvořit svůj pracovní prostor s veškerým vybavením a pohodlím, které potřebujete.

Půdní dekorace pro nejmenší

dětské podkroví

Josh Willink/Pexels

Pokud máte kolem domu děti, víte, že hry jsou samozřejmostí, ale možná jste si nevzpomněli, že ne všechno musí být rozložené v obývacím pokoji. Připravte podkroví deky, vánek a lavičky, aby si prostor užili i ti nejmenší. Mohou si hrát, číst a vytvářet si spoustu vzpomínek (a samozřejmě je tam nenechávejte samotné, už víme, že jejich mlčení může být hloupé).

Podkrovní lázně: relaxace a soukromí

podkrovní lázně

Lisa Moyneur / Unsplash

Líbí se vám představa lázní, ale nechcete do lázní chodit, když se vám chce, nebo vaše koupelna na to nemá místo. Vířivka? vždycky můžeš proměňte podkroví ve své vlastní lázně. Ano, vyžaduje to časově náročnější a složitější projekt, ale nikdo neřekl, že je to nemožné. Dokážete si představit sami sebe, jak si na konci dne užíváte hydromasážní vanu a díváte se na světla města?

Transformuje podkroví do různých situací

Podkrovní jídelní stůl

Alisha Hieb/Unsplash

Pro opuštění podkroví můžete zvolit minimalistický interiér cross site pro různá použití. Pokud jej ponecháte ve světlých barvách, získáte představu o větším prostoru, a pokud ponecháte jednoduchý nábytek, jako jsou židle, stůl a pohovky / poufy, můžete vytvořit volnočasové zónystudium, práce nebo dokonce romantický koutek pro jinou večeři při svíčkách.

Pořádejte herní večery v podkroví

Hrací místnost

Yan Krukov/Pexels

Použij to podkroví jako záminku k uspořádání stýkat se s přáteli. Jako? Udělejte vesmír oficiální a hrací plocha. Ať už jde o konzole nebo deskové hry, není nic lepšího než prostor, který umožňuje zábavu a neruší sousedy v přízemí.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments