Wednesday, September 21, 2022
HomeDecorationjak získat nový dům za málo peněz — idealista/novinky

jak získat nový dům za málo peněz — idealista/novinky

ty chceš obnovit doma, ale nevíte, kde začít? Platíte ve svém životě účty a myslíte si, že musíte utratit spoustu peněz? Jedná se o jeden z nejsložitějších úkolů, ale s trochou snahy můžete vytvořit pohodlné prostředí, kde jsou dekorativní předměty, skříně, pohovky a osvětlení v dokonalé harmonii a nejlépe… bez narušení rodinného rozpočtu!

V tomto článku získáte informace k tématu aspekty, které je třeba vzít v úvahu při celkové rekonstrukci domu a že malé změny lze provést bez utrácení spousty peněz. S nesčetnými možnostmi interiérového designu, které jsou dnes k dispozici, jsme si jisti, že budete moci zrekonstruovat svůj domov originálním způsobem a bez překročení rozpočtu.

Co je třeba zvážit při kompletní rekonstrukci domu


Odstraňte úniky

Rozhoduje stále více lidí koupit nemovitost k rekonstrukci. Můžete si tak vytvořit individuálnější domov a držet se určitého rozpočtu. Při rekonstrukci domu je však třeba vzít v úvahu pět aspektů:

  • rozhodnutí: pokud nejste spokojeni se stylem svého domova, začněte přestěhováním nábytku nebo výměnou lamp za efektivnější řešení osvětlení. Tyto kroky mohou stačit k tomu, aby váš dům vdechl nový život, ale pokud hledáte něco víc, měli byste jít kompletní remake.
  • naplánovat úlohy: je důležité znát správný okamžik pro pokračování rekonstrukce domu. Měli byste si vytvořit kalendář pro renovaci domova a pochopit různé kroky. Díky tomu budete dodržovat předložený rozpočet;
  • Renovace podle běžného života: položí vám řadu otázek, abyste pochopili, jak dům splňuje vaše potřeby. Například ti, kteří chtějí přijímat hosty, by měli být uvědomělí rekonstrukce obývacího pokoje, ti, kteří pracují vzdáleně z domova, mohou upgradovat na intimnější kancelářský interiér. Je důležité přemýšlet o reformě a jejích praktických výsledcích;
  • Požádejte o pomoc společnosti specializující se na renovace: Renovace domova svépomocí zabere spoustu času a úsilí. Zkuste se poradit s profesionály v oboru, abyste pochopili, jak lze prostory lépe využít a jak rekonstruovat bez nadměrných nákladů. Vyžádejte si nabídky od různých společností, požádejte o pomoc architekty a interiérové ​​designéry a počítejte;
  • Co znamená kompletní rekonstrukce domu? Základní oprava domu zahrnuje výměnu osvětlení, výměnu podlah a krytin, zlepšení rozvodu vody a elektřiny, výměnu nábytku. rozhoduje mnoho lidí zrekonstruovat dům zvýšit tržní hodnotu nebo zlepšit energetickou účinnost.

Zanechte důležitou poznámku. pro lidi, kteří chtějí zrekonstruovat svůj dům musí najít byt během stavby. Při sestavování rozpočtu tedy musíte tento aspekt zvážit.

Kolik stojí rekonstrukce domu? Znáte cenu za metr čtvereční

Os rozpočty na rekonstrukci domu lze vyžádat u různých renovačních společností.

cena rekonstrukce domu

Odstraňte úniky

Je důležité to vědět cena renovace není vždy stejný a liší se v závislosti na faktorech, jako jsou použité materiály, typ práce, náklady vynaložené na výrobu, zakoupený nábytek a dekorační doplňky.

  • Malá rekonstrukce domu (cena za metr čtvereční): výměna obkladů v kuchyni, malování stěn a stropů pokojů, výměna starého nábytku za novější je nejlevnější opatření z hlediska renovace a může se lišit mezi 80 € a 300 €/m². Nezahrnuje například odstraňování závad elektřiny nebo instalatérské práce.
  • Celková rekonstrukce domu (cena za metr čtvereční): kompletní renovace znamená renovační práce, odstranění instalatérských a elektrických problémů, instalaci nových řešení vytápění, výměnu podlah, výměnu stěn, výměnu nábytku atd. Tyto aspekty zaručují změnu designu a nový pocit, když vstoupíte do každé místnosti. Někdy mohou stát 500–1200 €/m².

Je zřejmé, že tyto hodnoty se mohou lišit společnost od společnosti. Vezměme si případ od případu rozdělení každého domu níže.

zrekonstruovat kuchyň

Začněme s rekonstrukce kuchyně, protože je to nejdražší pokoj v domě. Může být nutné vyměnit vodovodní potrubí, vyměnit skříňky, vymalovat stěny popř koupit nové vybavení.

zrekonstruovat kuchyň

Odstraňte úniky

Vyplatí se pořídit přístroje vyšší energetické třídy, které zaručují úsporu účet za energie prodloužený. Pro stavbu nových skříní, dvířek a zásuvek volí i levnější materiály, jako je dřevo nebo lamino.

Při rekonstrukci kuchyně jsou tací, kteří rozhodují odstranit příčku obývacího pokoje usnadňuje čištění, zvyšuje přirozené světlo a dává pocit nekonečného prostoru. Tohle všechno dělá rekonstrukce kuchyně pohybují se mezi 1 000 a 7 000 eur.

Zrekonstruujte obývací pokoj

Ó cena rekonstrukce obývacího pokoje záleží na tom, co chceš. Kdo má rád minimalistické obýváky, nakonec utratí méně peněz, kdo preferuje odvážnější dělení, zvažuje návštěvy, utratí více.

renovovat obývací pokoj

Odstraňte úniky

V této místnosti je osvětlení a nábytek nejdůležitějšími prvky, ale měli byste to zkusit maximálně využít přirozené světlo, ušetříte účty a pomůžete životnímu prostředí. můžeš koupit ozdobné kusy v obchodech s použitým zbožím a na veletrzích nebo si je vyrobte sami podle materiálů, které máte doma. Rekonstrukce místnosti stojí kolem 150-2500 eur.

Nová koupelna

A rekonstrukce koupelny by z něj měl udělat zajímavější a svěží prostor. Vsaďte na světlé barvy a udělejte vodovodní baterie a doplňky praktičtější. Může být také nutné vyměnit obklady, zrcadlo, WC, sprchový kout, vanu a bidet.

zrekonstruovat koupelnu

Pixabay

Navíc to stojí za zvážení instalatérské náklady a také pro osvětlení, které je v některých domech zabudováno do stropu nebo skříně.

Pro ty, kteří mají málo úložného prostoru, můžete zvolit levnější skříňky s otevřenými policemi. Pokud je mnoho místa, můžete vždy vyplnit mezery rostlinami v květináčích. Takhle, rekonstrukce koupelny může stát 300-2500 eur.

Kompletně zrekonstruujte pokoj

zrekonstruovat pokoj pomáhá pečovat o naše duševní zdraví a mělo by se to do určité míry dělat. Abyste neutratili spoustu peněz, můžete vyměnit nábytek, vyměnit matraci za pohodlnější, pohrát si s barvami látek polštářů, přikrývek nebo závěsů, vyměnit tapety.

renovovat ložnici

Odstraňte úniky

Můžete také vyměnit nábytek, dekorativní předměty (např. obrazy, svíčky) a obrazy. Ó náklady na rekonstrukci pokoje je velmi flexibilní a obvykle začíná na 2 000 eur.

Rekonstrukce balkonu a venkovních prostor

Mnoho portugalských domácností těží z venkovních prostor a nelze zapomenout ani na renovaci balkonu, terasy nebo zahrady.

na rekonstrukci zahrady

Odstraňte úniky

V těchto případech můžete vytvořit Zahradní židle na dřevěné plošině, vytvořit vertikální zahradu z recyklovaných plastových lahví, položit na podlahu umělou trávu, nainstalovat chytrý zavlažovací systém popř. udělat grilovačku s cihlami a cementovými bloky, které zbyly po rekonstrukci interiéru.

Recyklace se ukazuje jako jedno klíčové slovo, když se nad tím zamyslíte zrekonstruovat exteriér domu. Jen tak můžete ušetřit peníze za kompletní rekonstrukci. V každé místnosti nesmí být zbytečné prvky nábytku. THE kompletní rekonstrukce domu je navržena tak, aby bylo vše funkčnější, přizpůsobené trendům a také tomu, co se vám opravdu líbí.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments