Wednesday, September 21, 2022
HomeDecorationJak vyzdobit svou kancelář bez utrácení spousty peněz — idealista/novinky

Jak vyzdobit svou kancelář bez utrácení spousty peněz — idealista/novinky

Po pandemii práce z domova se pro mnohé stala preferovaným pracovním modelem, a pokud ano, máme otázku: opravdu jste si zařídili svou ideální kancelář? Nemluvíme o tom, co improvizujete na jídelním stole nebo kuchyňské lince. Mluvíme o vaší kanceláři.

Máme tipy a domácí kancelář, i když je v rohu vašeho obývacího pokoje. A ano, nápady vyzdobit kancelář s málo penězi. Zde je ale upozornění: prostor se vám zalíbí natolik, že jej možná budete chtít navštívit ve svém volném čase.

Plocha zdarma, maximální produkce

Domenico Loia / Unsplash

vsadit a minimalistický design interiéru pro váš efektivní pracovní prostor. Neměli byste potřebovat nic jiného než notebook, myš a třeba sešit nebo listy papíru, tak se zastavte. Možná postavte vázu s květinami nebo panenku, díky které se budete cítit dobře a užít si volný prostor. Navíc budete mít méně rušivých vlivů organizované prostředí.

Vytvořte dynamický prostor

Nástěnný úložný prostor pro domácí kancelář
Sláva Keyzman/Unsplash

Ó kancelář vždy potřebujete úložný prostor, ale proč neinvestovat do zdí místo vyplnění podlahy? Dnes je jich mnoho vertikální skladovací systémy což může prostor učinit dynamičtějším a jistě funkčnějším. To se vsaď krabice a police ale také desky pro vaše úkoly.

Nábytek: kde méně je více

Nábytkový stůl
Max Vakhtbovych/Pexels

Pokud máte málo peněz, musíte být kreativní. můžete hledat levné psací stoly nebo jednoduše investujte do různých modelů. Přemýšleli jste někdy o přizpůsobení a horní část mezi stěnami? Nebo ten kus nábytku s dvířky na schování věcí? Využijete „ztraceného“ prostoru a získáte a jedinečný a odlišný stůl.

Kancelářské křeslo: důležitost výběru

Kancelářská židle
Claudio Schwarz Breyj/Unsplash

S Kancelářská židle Perfect může dokonce jít trochu přes rozpočet, jsme si jisti, že se ptáte, jestli jsme v tomhle neudělali chybu, že? Odpověď zní ne, nemýlili jsme se. Jestli je něco, co byste neměli hledat nejlevnější, je to sedadlo, na kterém budete trávit hodiny v práci. Najdi ergonomická židle, která vám pomůže ve vaší pozici. To, co za to zaplatíte, stojí za bolest zad, kterou nemáte.

Využijte prostor na maximum

Schodiště do domácí kanceláře
Odstraňte úniky

Máte doma spoustu úložného prostoru a rádi máte spoustu volného místa? Nebo máte menší dům se zákoutími, se kterými tak úplně nevíte, co dělat? Takže kniha A do šatníku nebo na schodiště pořiďte si vlastní kancelář. Přes den je to vaše pracovní prostor, v noci a o víkendech je v nedohlednu (zavřeno nebo není za opttou). Nejen, že je to super zábavný nápad, ale navíc vám to ušetří pár babek tím, že vyzdobíte větší prostor.

Barevné stěny vnášejí do prostoru život

Rostliny v kanceláři
Kam Idris/Unsplash

Kancelář nemusí být nudná, zvlášť když je doma. Neboj se použít barvy k dekoraci aby vám přinášela radost během pracovního dne. Pokud nejste velký fanoušek investovat do rostlin. Dodají prostoru nejen barvu, ale také pomohou uklidnit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments