Wednesday, September 21, 2022
HomeDecorationJak uspořádat dům po prázdninách úspěšně a vesele — idealista/novinky

Jak uspořádat dům po prázdninách úspěšně a vesele — idealista/novinky

Prázdniny nevyhnutelně skončí. Musíte jít domů, vrátit se do rutiny a připravit vše, abyste mohli začít správnou nohou – zpátky do práce a do školy, pokud je to nejmladší. Uspořádejte dům je většinou velmi líný, ale pravdou je, že vše je mnohem snesitelnější, pokud je v pořádku. Zde je několik tipů od odborníků na habitissimo.

1. První úkol: demontáž

Právě jste se vrátili ze skvělé dovolené a do ničeho se vám nechce. Ale když necháte plynout čas, práce se nahromadí. Takže první věc zařídit dům je to vyklízení se vším, co to obnáší: vyprat prádlo, odložit to, co používáte, a odložit to, co si obléknete až příští rok. Tímto způsobem budete mít čistý dům, abyste mohli pracovat na čemkoli, co přijde.

Nejobyvatelnější

2. Zkontrolujte spíž

Pečlivě zkontrolujte spíž, lednici a mrazničku, abyste viděli, co je uvnitř a zda některým výrobkům nevypršela nebo brzy vyprší doba použitelnosti. A totéž můžete udělat s čisticími prostředky nebo každodenní hygienou. Důvod je velmi jednoduchý: při nákupu ušetříte spoustu času, protože přesně víte, co potřebujete. A nejen čas, kupujete jen to, co skutečně potřebujete, vy také šetřit peníze.

Nejobyvatelnější
Nejobyvatelnější

3. Pověsit se ve skříni

Změna ročního období, začátek školního roku… Nepochybně to potřebujete úložný prostor doma. Jedním ze základních úkolů po prázdninách je proto vyprázdnění, úklid a uspořádání skříní. Využijte příležitosti zbavit se všeho, co již nepoužíváte, a udělejte místo pro učebnice, nové uniformy nebo oblečení na částečný úvazek, které si chcete koupit. Co v nejbližších měsících na dně nevyužijete. Místo toho si schovejte vše, co potřebujete za pár týdnů, až přijde podzim.

Nejobyvatelnější
Nejobyvatelnější

4. Nutné čištění

Doporučujeme, abyste před odjezdem na dovolenou opustili dům co nejčistší a uklizený. Pokud máte, perfektní. Teď už jen stačí dát recenzi na odstranění nahromaděného prachu, vyčistit okna a ještě něco málo.

Pokud si nedáte pozor, budete muset vynaložit další úsilí. je organizované úkoly a všechny čisticí prostředky a nástroje, které máte po ruce, vše značně usnadňují. Začíná to tím nejtěžším: kuchyní a koupelnou. Zbytek bude snadný.

Nejobyvatelnější
Nejobyvatelnější

5. Hlavně se neutopit

Může se zdát, že je toho hodně organizovat doma. A k tomu se přidává příprava na návrat do práce nebo do školy. Ale nebojte se. I když je pohodlné s úkoly neotálet, také se nemusí stihnout za jeden den. Ideální je dělat je po troškách.

A samozřejmě se musí zapojit celá rodina, děti nemohou mýt okna, ale mohou odložit hračky nebo se rozhodnout, které oblečení už nenosí. I malá pomoc je vždy dobrá.

Nejobyvatelnější
Nejobyvatelnější
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments