Wednesday, September 21, 2022
HomeTraveljak ušetřit a vytěžit z toho maximum — idealista/news

jak ušetřit a vytěžit z toho maximum — idealista/news

Tak jako letní dovolená vždy žádáme o dobrodružství, že? Máme návrh: a interrail po celé Evropě. A ne, nemusí to bolet hlava nebo být drahé. Zde jsme shromáždili několik tipů, jak udělat interrail napříč Evropou bez utrácení spousty peněz.

Podívejte se na našeho průvodce a pusťte se do práce sami další výlet.

Jízdenka Interrail Europe


Ian Taylor/Unsplash

Existují dva způsoby mezikolejové jízdenky a bude záležet na čase, který budete potřebovat Jet na výlet a země, které chcete navštívit.

 • Jedna země Pass – Cesta do země na měsíc a na 3, 4, 5, 6 nebo 8 dní. Cena od 51 €
 • Interrail Global Pass – Platí ve 33 zemích (zkontrolujte je zde) po dobu 4, 5 nebo 7 dnů během 1 měsíce; 10 nebo 15 dnů, do 2 měsíců; 15 dní v řadě; 22 dní v řadě; 1, 2 nebo 3 měsíce v řadě. Minimální cena je 185 EUR, ale může dosáhnout 1202 EUR. Umožňuje také využít autobus, zdarma nebo za poplatek – při výběru si ověřte dostupné trasy.

Je důležité vědět, že existují 3 ovlivňující faktory cena vstupenky: doba použití, věk a volba cesty (1. nebo 2. třída). Vstupenky lze zakoupit 3 měsíce předem.

Interrail Europe: itineráře na výběr

Nevybírejte udělat a itinerář pro interrail napříč Evropou jen proto, že je levnější. Užijte si cestu a zážitky výběrem trasy, která vám vyhovuje. Pokud překročíte rozpočet dostupný na cestumůžete využít čekací doby plán interrail uklidněte se a ušetřete peníze.

Naplánujte si dobrodružství

Damaris Isenschmid/Unsplash

Držte se však těchto tipů, které vám pomohou s výběrem cestovní itinerář:

 • země s nízké životní náklady pomohou vám ušetřit;
 • Blízkost mezi městy je bonusem pro maximalizaci doby cestování mezi destinacemi.

Navíc je to důležité nastavit itinerář na základě jízdních řádů vlaků. K tomu použijte aplikaci Rail Planner, kde můžete konzultovat vlakové trasy dostupné, plány a stanovené trasy. Jako bonus získáte slevy, když použijete aplikaci k rezervaci.

Pokud nemáte moc fantazie, ale opravdu si ji chcete udělat interrail po celé Evropěpodívejte se na webové stránky Interrail.eu, kde jsou již definované některé navrhované trasy.

zlatý hrot: zvážit cesta začíná v jiné evropské zemi než v Portugalsku. Jelikož jsme na špičce Evropy, váš itinerář může být po celé střední Evropě a nemá smysl začínat zde. vsadit na a nízkonákladový let do země původu.

Interrail napříč Evropou bez utrácení jmění

Turisté ubytovaní v hostelu

FOTO 3 / Pexels

Ubytování

 • Hostel – bývá nejlevnější, zvláště pokud chodíte na oddělení;
 • Pronajímám dům – řešení pro skupinové cestování;
 • Hotely, penziony popř místní ubytování – provádějte rezervace na stránkách, které porovnávají ceny, abyste měli tu nejlepší možnost;
 • Přátelé a rodina – využijte příležitosti požádat o spánek od těch, které již znáte. Ušetřete peníze a využijte příležitosti navštívit;
 • Vlak – Pokud cestujete v noci, můžete využít příležitosti spát ve vlaku. Ale mějte na paměti, že abyste měli postel, musíte zaplatit příplatek. Další možností je dobrý polštář na přitulení krku.

Jídlo

 • vsadit na ubytování s přístupem do kuchyně vařit si vlastní jídlo;
 • Použijte pitnou vodu z vodovodu k a doplňovat vaše láhev – pomáhá vaší peněžence a životnímu prostředí.

bezplatné prohlídky

 • muzea a památky – Hledejte na oficiálních webových stránkách, zda existují speciální data, abyste získali návštěvu zdarma (nebo možná za snížené ceny);
 • Bezplatné pěší výlety – jsou ty nový trend objevovat města. Nemusíte nic platit předem, je jen na vás, jakou částku chcete průvodci spropitné. Na platformě Freetour.com můžete najít zájezdy dostupné ve více než 120 zemích.

Polští turisté

FOTO 4 / Jacek Dylag / Unsplash

Peníze

 • vsadit na nás platby aplikací – Revolut, Apple Pay, MBWay atd. To je ideální způsob, jak ušetřit Směnné kurzy nebo další poplatky. Pokud měnou země není euro, ujistěte se, že to je Výměna včas, aby se zabránilo vysokým směnným kurzům.

Sbalte si kufry a vydejte se na interrail Evropou, myslíme si, že to bude nezapomenutelný zážitek!

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments