Wednesday, September 21, 2022
HomeTechnologyJak potichu opustit skupiny WhatsApp - Idealista / Zprávy

Jak potichu opustit skupiny WhatsApp – Idealista / Zprávy

Každý, kdo nikdy nenašel na Googlu „jak opustit skupinu WhatsApp, aniž by si toho někdo všiml“, obviňuje sám sebe. V tomto ohledu je však dobrá zpráva: od nynějška as novými funkcemi, které společnost zavedla, uživatelé nechte skupiny WhatsApp “tiché”., tedy bez upozornění ostatních účastníků rozhovoru. A další novinky.

Nové funkce vám umožní opustit skupiny diskrétně – pouze administrátoři budou upozorněni, když odejdete – ale skrýt stav „online“. od jiných lidí. Tyto dvě nové funkce se k uživatelům dostanou postupně, na konci měsíce, podle informací zveřejněných WhatsApp.

Zkoumá se také možnost zablokování snímku obrazovky ve zprávách s jedním zobrazením. Datum zavedení funkce společnost neuvedla, ale brzy se tak stane.


WhatsApp

Podle společnosti Meta, která ovládá Facebook, Instagram a WhatsApp, mají opatření za cíl více možností ochrany osobních údajů uživatelům. „Ve WhatsApp máme soukromí v naší DNA a nikdy nepřestáváme vytvářet nové způsoby ochrany vašich soukromých konverzací. Věříme, že zprávy a hovory by měly být vždy stejně soukromé a bezpečné jako konverzace tváří v tvář. Je to jako když spolu mluví dva lidé a nikdo jiný není kolem.

WhatsApp: souhrn nových funkcí

  • Tichý odchod ze skupin: nyní místo toho, aby celá skupina věděla o vašem odchodu, budou informováni pouze admini.
  • Vyberte, kdo může vidět, že jste online: budete si moci vybrat, kdo vás může a nemůže vidět, když jste online.
  • Zakázat snímek obrazovky ve zprávách s jedním zobrazením: WhatsApp testuje funkci, která zabraňuje pořizování snímků obrazovky v jednorázových zprávách. V tomto formátu uživatelé nahrávají například fotografie a videa, která lze zobrazit pouze jednou. Cílem je zvýšit bezpečnost zabráněním „printscreenu“.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments