Wednesday, September 21, 2022
HomeDecorationjak doma pokládat keramické obklady — idealista/novinky

jak doma pokládat keramické obklady — idealista/novinky

Velmi důležitý bod Dekorace domu je to určitě podlaha. V současné době je na trhu obrovský výběr podlahových krytin, kupř. dřevo, vinyl, linoleum a keramika. to je keramický povlak Je to volba mnoha rodin z mnoha důvodů, protože jde o velmi univerzální materiál, který lze použít v jakékoli místnosti domu. Je to materiál, který nabízí širokou škálu velikostí, barev, reliéfů a textur. Ale na konci dne, jak a kde se dá aplikovat?

Je možné najít keramická podlaha imituje mimo jiné přírodní kámen, dřevo, mramor a využívá všech výhod tohoto nátěru. V článku připraveném pro Idealist/news MELOM*, přední společnost specializovaná na obnovu nemovitostí, představuje několik návrhů a tipy pro pokládku dlaždice a kde.

Jaké jsou jeho výhody a nevýhody?

Ó keramická podlaha nabízí následující výhody:

  • Trvanlivost – Odolný vůči padajícím předmětům, vodě a bakteriím, je to skvělá volba pro ty, kteří mají problémy s dýcháním. Správně položená keramická podlaha vydrží bez zásahu více než 20 let.
  • Izolace – Grande odolnost proti vlhkosti, takže může být instalován ve vlhkých místnostech nebo prostředí s vlhkostí. V horkém prostředí jako např keramická podlaha Chladný povrch, pomáhá udržovat teplotu v místnosti chladnější.
  • Údržba – Snadno se čistí, stačí kartáč a poté vlhký mop a trocha saponátu pro domácnost, aby podlaha zůstala čistá.
  • Cenová výhoda – zatímco keramická podlaha je odolnější, její hodnota je považována za dobrou investici ve srovnání s jinými podlahami na trhu.


MELOM Viseu

Jako každý materiál nechybí ani keramika nevýhodyjako:

  • Izolace – Přestože je keramická podlaha perfektní pro teplé prostředí, může být v chladném prostředí nepohodlná kvůli studenému povrchu.
  • Instalace – Vzhledem ke křehkosti materiálu je třeba dbát zvýšené opatrnosti při přepravě a manipulaci s dílem, aby se nerozbil.
  • kluzký – Za vlhka může klouzat, což může vést k vážným nehodám, proto musíme výběru keramiky věnovat pozornost na místě instalace.

nátěry

MELOM Viseu

Jak je tento materiál klasifikován?

Tento materiál je rozdělen do tří kategorií:

  1. Ó Porcelánová kamenina: Skvěle se hodí jak do obytných, tak i do komerčních nebo průmyslových oblastí s velkým počtem lidí, jelikož se jedná o velmi pevný a odolný materiál. Oddělte se druhy keramiky díky nižší nasákavosti a výborné odolnosti vůči změnám teplot, proto je hojně využíván ve vlhkých prostorách.
  2. Ó Glazovaná smaltovaná kamenina: Používá se v obytných oblastech a lze jej použít ve všech odděleních a také v jiných oblastech.
  3. Ó Dlaždice: Jedná se o tenký kus, který se používá především na vnitřní stěny a lze jej umístit jako dekorativní prvek do venkovních prostor, konkrétně na fasády budov nebo nástěnné malby.

*Tento článek byl podpořen MELOM Viseuin (Viseu)

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments