Wednesday, September 21, 2022
HomeTravelHot Spring Destinace k návštěvě letos na podzim — idealista/novinky

Hot Spring Destinace k návštěvě letos na podzim — idealista/novinky

Podzim je skoro tady a to je období roku, kdy si ještě můžete užívat slunečních paprsků, ale měli byste se začít připravovat na chladnější dny a noci. Krajina se začíná malovat v teplých barvách, jako je oranžová a žlutá, a život se vrací do rutiny. Ale na to je ještě čas (a prázdniny). víkendový útěk a tentokrát doporučujeme návštěvu lázně.

Stále více jsou lázně vnímány jako skutečné přírodní lázněs bohatými minerálními vodami Ony Léčivé vlastnosti co mohou být dokonce perfektní volbou pro všechny věkové kategorie a touhy.

připravit jednu útěk strávit relaxační víkend v lázních zní to lépe než kdy jindy a my vám chceme pomoci vybrat váš osud. Připravte se na opětovné načtení a užijte si jeden z těchto 4 lázeňské destinace v Portugalsku k relaxaci letos na podzim.

Horké prameny Pedras Salgadas


Wikimedia Commons

A Termální centrum Pedras Salgadasve Vila Pouca de Aguiar, přesněji mezi Vila Real a Chaves a je ideálním místem pro ty, kteří něco hledají dny přestávky a relaxaci. A tak je tomu již od dob králů a královen, kteří si vybrali Pedras Salgadas za svou dovolenou.

Historickou budovu obnovil slavný architekt Álvaro Siza Vieira, který obnovil kvalitu a krásu prostoru. Voda v Pedras Salgadas pochází ze čtyř pramenů a má terapeutické vlastnosti uznávaná národní i mezinárodní vědeckou komunitou již několik desetiletí.

Využijte příležitost k relaxaci a nechte se zahalit do podzimních barev.

Najděte to správné ubytování pro pobyt v blízkosti: Vila Real

Termální prameny Longroiva

termální lázně v Longroiva

Wikimedia Commons

Termální prameny Longroiva se nacházejí v přechodové zóně mezi oblastmi náhorní plošiny Beirão a horním tokem Doura. lázeňské středisko s přírodní minerální vodou která nabízí to nejlepší pro zdraví. Je to skvělé místo, kde můžete znovu nabrat síly a načerpat nové síly s bohatým moderním zařízením.

Spojte zdraví s prevencí a wellness dvě klíčové oblasti: Classic Longrovia, moderní termální lázně s nejmodernějším vybavením pro léčbu pohybového aparátu, revmatických a respiračních potíží a Longrovia Spa s širokou nabídkou služeb, které umožňují obnovit fyzickou a emocionální pohodu.

Sbalte si kufry a připravte se na odpočinek nalezením perfektního ubytování v Alto Douro.

Horké prameny Sao Pedro do Sul

horké prameny São Pedro do Sul

Foto Vítor Oliveira na Flickru

Určitě jste o tom slyšeli Horké prameny Sao Pedro do Sulbuď za dva tisíce let historie, nebo proto, že tomu tak je největší termální prameny na národní úrovnimezi nejlepší a největší v Evropě.

S několika úspěšnými příběhy, léčivé vody São Pedro do Sul radí několik renomovaných lékařů, kteří zde doporučují tepelné ošetření. Výrazné zlepšení mobility a analgetikum což následně vytváří větší autonomii a důvěru pacientů.

Navíc léčivé vodymysl se také cítí uvolněná, když pozoruje krásu okolní scenérie, pokud toto místo není obklopeno Skleník uprostřed v kombinaci s řekou Vouga. Perfektní místo pro relaxaci mysli i těla, které je otevřeno po celý rok.

Využijte víkendový útěk a najděte si perfektní ubytování v São Pedro do Sul.

Termální prameny Curia

termální vody

Wikimedia Commons

V oploceném pozemku o rozloze cca 14 hektarů najdeme Termální prameny Curia která funguje po celý rok. Mimo léčby související se zdravotními problémyzde můžete také využít jejich jedinečných vlastností termální vody přes lázeňské programyantistresové nebo prostě pro odpočinek.

Toto je místo, kde odpočinek je heslem, kde můžete obnovit svou energii.

Najděte si ubytování pro relaxační dovolenou v Aveiro.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments