Wednesday, September 21, 2022
HomeTravelfilmové sady a seriály k objevování — idealista/novinky

filmové sady a seriály k objevování — idealista/novinky

Dal jsi gól letní dovolená ale nevíš kudy kam? A stále se nerozhodnete mezi městem nebo rajskou destinací? Nebojte se, máme několik dalších nápadů, které můžete přidat do vašeho seznamu, které jsou skutečné. sady filmů a seriálů.

Připomínáme některé z nejpamátnějších ikonických míst Hollywoodské filmya vaše uznávané stránky oblíbený seriálchceme, abys nějaké měl dovolená snů. Mezi kosmopolitními městy i krajinou kam oko dohlédne, inspirujte se a vydejte se do skutečné filmový set na další cestě. Některé jsou dokonce nejlepší místa k cestování.

Anglie: Přikývnutí k prostředí ‘Downton Abbey’


Castelo Highclere, Hampshire, Anglie / Tim Alex/Unsplash

Ano, Londýn ano Královský palác královny Alžběty IIale jestli se ti líbí “Downton Abbey”, pak se zastavte v Hampshire. V tomto městě najdete Castelo Highclere, používaný jako rezidence rodiny Crawleyů. Je to jen 100 km od hlavního města.

Objevte Irsko ve vikingském stylu.

Záznamy o "Vikingové"  v Irsku

Lough Tay, Irsko / Caoimhe Staunton/Unsplash

Některé z nádherných krajin a jezer zobrazených v seriálu “Vikingové” Jsem z této země a věřte mi, musím navštívit. Jedno z nejznámějších míst je Lough Taypoužit jako Ragnarův dům a tvoje rodina.

“Hra o trůny” v Chorvatsku: chybí jen draci

Scéna ze seriálu

Dubrovník, Chorvatsko / Matthias Mullie/Unsplash

pobřežní město, Dubrovník to sloužilo k reprezentaci King’s Landing, hlavního města Westerosu a centrálního města pro spiknutí „Druhá válka o trůny“. S neuvěřitelnou krajinou a křišťálově čistou vodou je jedním z nich prázdninové destinace Oblíbené z posledních let.

Kambodža: Od “Tomb Raider” po Disney Universe

"Lara Croft - Tomb Raider"  E "Atlantis"  od Disney

Angkor Wat, Kambodža / Vicky T/Unsplash

Jeden z nejrenomovanější místa na světě, Angkor Wat Je to jeden z nejoblíbenější destinace v jihovýchodní Asii. Město Siem Reap v Kambodži sloužilo jako místo natáčení “Lara Croft: Tomb Raider” s Angelinou Jolie za jejich kamenné chrámy. Přestože nebyl potopen, byl také inspirací pro návrh města Atlantida z animovaného filmu Disney.

Řecko za zvuku “Mamma Mia!”

Scéna z filmu

Skopelos, Řecko / Nikola Radojcic/Unsplash

Z nejlepší letní trasy které lze plánovat, je a turné po řeckých ostrovech, ale je tu jeden, který na vás vyskočí, pokud jste fanouškem muzikálů: Skopelos. Tento ostrov u východního pobřeží Řecka byl filmový set “Mamma Mia!” a to je to, co někteří filmových fanoušků známý jako Kalokairi, kde Meryl Streep zpívala písně skupiny ABBA. vedle pláže s bílým pískemje jich mnoho místa natáčení navštívit.

Itálie: země symbolismu s “Anděly a démony”

Scéna z filmu

Fontána di Trevi, Řím, Itálie / Christopher Czermak/Unsplash

Je to jeden z nejkrásnější země na světě, plné historie a které inspiruje nejvíce filmů a seriálů z celého světa. Kromě ostrovů a pláží, které nedávno inspirovaly filmy “Luke”.od Disney*Pixar, Itálie je také filmový set s více nábožensky orientovaným dějem.

Romovénapříklad je to místo k návštěvě, pokud nemůžete zapomenout “Andělé a démoni“ s Tomem Hanksem. napjatý Pantheon, Fontána di Trevi, Sixtinská kaple, náměstí svatého Petra a bazilika navštívit na jednom místě.

New York: filmová scéna a seriál k objevování s “Friends”

"přátelství"  a "Sex ve městě"  registrovaná v New Yorku

New York, USA / Toomas Tartes/Unsplash

Není to hlavní město země, ale zdaleka ano nejemblematičtější město pro celý svět. zastoupená v filmy a seriály mezinárodně úspěšné, toto je město, které nikdy nespí a skutečně je zběsilé, chaotické a magnetické. Když tam půjdete, poznáte to sériová umístění tak jako “Přátelé” nebo “Sex ve městě”, nebo filmy jako “West Side Story”, “Ve výšinách”, mezi mnoha dalšími.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments