Wednesday, September 21, 2022
HomeDecorationDomy snů na prodej v Itálii — idealista/novinky

Domy snů na prodej v Itálii — idealista/novinky

Každý čtvrtek otevíráme dveře vysněného domova. A tentokrát jsme navštívili ne jednu, ale hned čtyři úžasné destinace. Traumatický návrat z dovolené? Ne pro každého: chcete-li (a můžete-li), můžete se rozhodnout žít na místech, která se rozkládají na neurčito pocit žít na dovolené. A Itálie může být dobrou destinací pro ty, kteří se rozhodnou změnit svůj život (a atmosféru). Společnost Berkshire Hathaway HomeServices, působící v zemi ve spolupráci s Maggi Properties, navrhuje neuvěřitelné domy, které mohou uspokojit potřeby těch, kteří hledají novou destinaci.

Žije v Toskánsku mezi vinařskými cestami

V posledních letech se k životu rozhodlo mnoho VIP zájemců o gastronomické a vinařské dědictví země toskánsko, investovat do vinařského průmyslu. Regionem, který nejvíce přitahuje národní i mezinárodní hvězdy, včetně herců, sportovců, stylistů a zpěváků, je bezpochyby Toskánsko, domov nejlepších italských vín jako Brunello di Montalcino a Nobile di Montepulciano.

V této oblasti a přesněji méně než 1 km od krásné vesnice Radicofani v provincii Siena je Villa Val d’Orcia, století starý venkovský dům na prodej za 1 680 000 eur. Nemovitost o rozloze 550 m2, která se nachází na pozemku o rozloze 7 hektarů, je postavena z kamene Radicofani a plně zrekonstruována s ohledem na její historické hodnoty a architektonická omezení.


Berkshire Hathaway

žít v Toskánsku

Berkshire Hathaway

Bydlení na zámku, středověký luxus

Kdo v dětství nesnil o bydlení na zámku? Od Valle d’Aosta po Marche tvoří tyto saturační struktury neocenitelné umělecké a historické dědictví. Nemovitosti, které jsou vhodné pro rozvoj podnikání v oblasti luxusního ubytování, a to i díky italskému turistickému a krajinářskému potenciálu.

V údolí Aosta, na kopci chráněném svahy řek Savara a Dora di Rhemesi stojí středověký hrad Plan d’Introd, nachází se v parku o rozloze více než 15 000 metrů čtverečních (m2). Původní jádro pochází z 12. století, současnou podobu získal po změnách v 15. století. Známý architekt Chevalley realizoval v minulém století významný restaurátorský projekt. Pevnost se rozkládá na ploše 2500 m2 a stále je o ni pečováno do nejmenších detailů. Pokoje jsou vyzdobeny jemně upraveným starožitným nábytkem a většinu sídla pokrývají fresky.

středověký hrad

Berkshire Hathaway

zámky na prodej

Berkshire Hathaway

Uvnitř v srdci malé vesnice Marche, u Pesara a Urbina je možné dokoupit další hrad středověkého původu s typickými rysy doby. Stavba o rozloze 2 000 m2, postavená v roce 1290 rodinou Malatesta a sporná s rodinou Montefeltro, se rozprostírá na pěti podlažích a zachovává si svou bývalou slávu také díky šikovným a důležitým renovacím, které dokázaly zachovat nádhernou scenérii.

žít na zámku

Berkshire Hathaway

koupit zámek

Berkshire Hathaway

Život u moře

Na druhou stranu každý, kdo chce využít flexibilitu, kterou firmy díky práci na dálku přinášejí, dokáže ocenit krásu práce. žít a pracovat v blízkosti moře. Zákoutí ráje, jako je Panarea, místo s luxusním a rafinovaným šarmem, již nemůže být jen destinací pro letní dovolenou a perfektní destinací pro práci na dálku.

domy v Itálii

Berkshire Hathaway

V této oblasti je k dispozici za 1 600 000 eur na Popínavé rostliny. Dům postavený v roce 1982 v srdci Drauto, z ostrova do soukromé rezidence z vůle vášnivé italské rodiny, o rozloze cca 260 m2 rozdělený do tří úrovní s výhledem na moře. Teplé barvy se začleňují do okolní středomořské krajiny, zatímco architektonické prvky doplňují zvlnění terénu, ozdobné oblouky a rostlinné pergoly jsou drobnými detaily, které mohou této nemovitosti dodat nadčasové kouzlo.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments