Wednesday, September 21, 2022
HomeTravelDestinace v Evropě, které mají letos v létě uniknout vlnám veder —...

Destinace v Evropě, které mají letos v létě uniknout vlnám veder — idealista/novinky

Tak jako vlny veder způsobují zkázu v různých částech evropského prostoru, jako například v případě Portugalska, kde teploměry v několika obcích dosahovaly 40 stupňů Celsia. Ale ačkoli letní prázdniny volají po teple a slunci, pro ty, kteří trpí vysoké teploty nejlepší je cestovat do míst, kde jsou příjemné teploty. Je jich mnoho prázdninové destinace skryté v celé mírné Evropě, kde se můžete potloukat letní dovolená objevovat úžasná místa. Pojďte odtamtud poznat zdravěji.

Dovolená na Faerských ostrovech, Dánsko


Faerské ostrovy, Dánsko / Pexels

V tomto souostroví Dánsko budete v kontaktu s přírodou a se zvířaty různých druhů, jako jsou papuchalci. Je to ideální místo, kde se můžete zchladit horké letní dny a objevovat nové lesy na túrách, zdůrazňuje Must.

výlet do Švédska

dovolené ve Švédsku

Švédsko / Pexels

Tato severoevropská země má také a pěkné počasí plné lesů a zvířat. Zde je to možné jít na safari a podívejte se na losa. A také se projít přírodní rezervací Brattforsheden, která byla po tisíce let ukryta ledem. To již označuje Švédsko jako a cool prázdninová destinace pro letošní léto.

letní prázdniny ve Skotsku

Cesta do severní Evropy

Skotsko, Spojené království / Pexels

Další zelená a svěží prázdninová destinace je to Skotsko Zde můžete navštívit neuvěřitelná města plná historie, jako je Glasgow a Edinburgh, nebo se můžete odvážit prozkoumat hory a zelené lístky. Existují starověká bojiště, která jsou nyní velkolepými ruinami k návštěvě.

Prozkoumejte Irsko v létě

cestovat v létě

Dublin, Irsko / Pexels

Již Irsko, o sluníčko na letní dovolené nepřijdete. Podle téže publikace má léto zde kolem 19 hodin slunečního svitu. A také existuje úžasné plážebílý písek a křišťálové vody, s mnohem snesitelnějšími teplotami. Budete mít také možnost navštívit jeho hlavní město Dublin. A přesto místo, které bylo kdysi fází natáčení filmu válečné dva trůny – konkrétně Giant’s Causeway v Severním Irsku.

Letní výlet do Norska

Cestujte v létě do chladných destinací

Norsko / Pexels

Tady chladné teploty jsou zaručeny. Toto Severoevropská země je bohatý na zelené krajiny vyrazit dech. A existuje více outdoorových aktivit, které si můžete užít na dovolené, jako je sportovní rybolov a rafting. Kromě toho můžete mít a gastronomický zážitek úžasné a přitom si vychutnáváte slavného divokého norského lososa.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments