Wednesday, September 21, 2022
HomeTravel7 neuvěřitelných přírodních bazénů v Portugalsku — idealista/novinky

7 neuvěřitelných přírodních bazénů v Portugalsku — idealista/novinky

Teplé letní počasí vybízí ke koupání, ale pokud vám pláž nevyhovuje, můžete se vždy rozhodnout pro bazén. pokud žádný nemáte bazén domanebo pokud nemáte rádi chlorovanou vodu, vězte, že existuje přírodní bazény se slanou vodou.

mluvit o přírodní bazény vytvořené přírodou – a některé vylepšené lidským zásahem – které jsou přímo u moře, kde si můžete užít to nejlepší z obou světů. Je to skvělá volba pro milovníky pláže, kteří nemají rádi shon a pro ty, kteří budou vždy preferovat Umyvadlo.

Možná nevíte, ale v Portugalsku jich je několik přírodní bazény to vás nechá beze slov. Některé jsou divočejší, jiné už mají struktury a služby, aby si užily odpoledne Venkovní plavecký bazén aniž by něco chybělo.

Z tohoto důvodu jsme se shromáždili 7 přírodních koupališť v Portugalsku, včetně ostrůvků, takže letos v létě můžete vyměnit pláž za bazén. Půjdeme na záchod?

1. Caldeira Velha, Azory

2. Porto Moniz, ostrov Madeira

3. Cavacas Dock, ostrov Madeira

4. Azenhas do Mar, Sintra

5. Marés Pool, Leça da Palmeira

6. Poço da Gola, Národní park Peneda Gerês

7. Ribeira do Paul, Covilha

1. Caldeira Velha, ostrov São Miguel

Je ve vzdálenosti cestování letadlem na Azorské souostroví, přesněji do Ostrov Sao Miguel, kde se tento ráj nachází. THE starý kotel klidně by to mohla být filmová kulisa: když projdete hustou vegetací za zvuku cvrlikání ptáků, dostanete se do přírodní bazény která zve do lázní.


Pixabay

A pokud nemáte rádi studenou vodu, nebojte se! Vody těchto bazénů mají různé teploty, které splňují všechny požadavky: od teplejších vod po teplejší vody. Dotek magie je pozadí zdobené a kaskáda a že myšlenkou je relaxovat, je jich víc bazény s termální vodou.

Připadá vám to neodolatelné? Najděte si své prázdninové ubytování zde na ostrově São Miguel na Azorských ostrovech a užijte si dovolenou načerpat nové síly!

Najděte více ubytování na ostrově São Miguel

2. Porto Moniz, ostrov Madeira

Pokračujeme v našich výletech letadlem, tentokrát na ostrov Madeira, přístavní vesnice Moniz kde jsou tyto velkolepé přírodní bazény sopečného původu. Navzdory lidskému zásahu, který umožnil stvoření podpůrné struktury jako jsou šatny, podpůrný bar, dětské hřiště, lehátka a přítomnost plavčíků, tyto bazény potěší panoramatický výhled přes mořské pobřeží.

1. Porto Moniz, ostrov Madeira

Přírodní koupaliště Porto Moniz

Wikimedia Commons

Velmi vyhledávaný zahraničními i tuzemskými turisty as vodou o příjemné teplotě, která vybízí ke stálému koupání dětský bazénlze navštívit po celý rok ve dvou časech: v zimě mezi 9:00 a 17:00 a v létě mezi 9:00 a 19:00.

Najděte si ubytování v Porto Moniz na ostrově Madeira pro rodinnou dovolenou.

Najděte více ubytování v Porto Moniz

3. Cavacas Dock, Funchal

Vydejte se na dovolenou na ostrov Madeira Je to vždy dobrá volba a pokud máte čas, ještě lepší. je jako přírodní bazény v Doca do Cavacas nemůže chybět ani ve vašem seznamu. I přes menší prostor tyto přírodní bazény okouzlí nádherným výhledem a přímým přístupem k moři.

3. Cavacas Dock, ostrov Madeira

3. Cavacas Dock, ostrov Madeira

Dok Cavacas, ostrov Madeira / Wikimedia Commons

Pokud se cítíte stísněně, můžete vždy projít tunelem, který umožňuje přístup Praia Formosa. Vzhledem k menšímu prostoru oproti ostatním zmíněným nemá mnoho služeb, ale nachází se v blízkosti barů a restaurací a má sprchy, šatny a plavčíka, takže můžete zaručit dobře strávený den.

Protože méně je někdy více, najděte si dovolenou ve Funchalu a jděte si zaplavat do těchto přírodních koupališť.

Najděte více ubytování ve městě Funchal

4. Azenhas do Mar, Sintra

Čas vrátit se na pevninu. Začínáme s a přírodní koupaliště hodný alespoň pohádky. Je Vodní mlýny na mořideset kilometrů od Sintry, která se promítá na vrchol útesu vesnice s typickými domy vrcholící malou pláží s a přírodní koupaliště která se plní podle vůle přílivu a odlivu.

4. Azenhas do Mar, Sintra

Azenhas do Mar, Sintra

Px zde

Studená voda neodradí zvědavce, kteří si chtějí užít dechberoucí výhled Atlantický oceán a využít slunečních paprsků k opálení. Tento bazén je zdarma a nad pláží se nachází restaurace, která nabízí čerstvé ryby a mořské plody.

Najděte si ubytování v Sintře a využijte scenérie k pořízení skvělých fotografií!

Najděte si další ubytování v destinaci Sintra

5. Marés Pool, Leça da Palmeira

Mluvíme o sadě bazény se slanou vodou které jsou skvělou alternativou k plážím v regionu, s jedním z bazénů výhradně pro děti, což z něj dělá skvělé místo pro pár rodinná dovolená.

5. Marés Pool, Leça da Palmeira

Marés Basin, Leça da Palmeira

Wikimedia Commons

Tento bazén se slanou vodou, postavený v roce 1960 a otevřený v roce 1966, je pro veřejnost otevřen pouze během koupací sezóna. V letech 2019 až 2021 prošel rehabilitačními pracemi a pro veřejnost byl znovu otevřen v červnu téhož roku s obnovou. bezpečnostní podmínky které umožňují celodenní potápění.

Najděte si ubytování v Matosinhos a využijte příležitosti navštívit toto koupaliště klasifikované jako národní památka.

Najděte si další ubytování v destinaci Matosinhos

6. Poço da Gola, Národní park Peneda-Gerês

A Národní park Peneda-Gerês je známé svou nesrovnatelnou krásou a je povinnou zastávkou pro každého, kdo navštíví a žije v Portugalsku. Jeho kouzlo přesahuje dechberoucí scenérii a je zde nespočet zákoutí, která můžete objevit. Jeden z nich je v obci Ponte da Barca, poblíž vesnice Lindoso: the Přírodní koupaliště Poço da Gola.

6. Poço da Gola, Národní park Peneda Gerês

Poço da Gola, národní park Peneda Gerês

Wikimedia Commons

to je přírodní koupaliště čisté a křišťálové vody je samo o sobě překvapivé, ale jeho kouzlo je umocněno bohatstvím prostředí, které ho obklopuje. Představovali jste si někdy, že se ponoříte do těchto vod, které stojí za film, obklopené vegetací? Je nezbytné vzít si s sebou fotoaparát, protože to jsou skutečně okamžiky, které si budete chtít zapamatovat.

Najděte si ubytování v národním parku Peneda-Gerês.

Najděte více ubytování v Národním parku Peneda-Gerês

7. Ribeira do Paul, Covilha

Naše cesta končí v Přírodní koupaliště Ribeira do Paul, v Covilha. to je přírodní koupaliště Je to přinejmenším překvapivé, ať už pro čisté vody, nebo pro okolní krajinu. Tady voda vždy teče a pomáhá udržujte vodu čistou a zdůraznění velmi nízké teploty typické pro Serra da Estrela.

7. Ribeira do Paul, Covilha

Ribeira do Paul, Covilha

Wikimedia Commons

Skála tvořící prstenec vodopádu je vysoká asi čtyři metry a najde se mnoho odvážlivců, kteří ji používají jako prkno skočit do přírodního bazénu transparentní s hloubkou kolem tří metrů. Doporučujeme však opatrnost, protože tento bazén je bez dozoru.

Předtím je ještě možné najít písek, který tvoří říční pláž v Ribeira do Paul. Koutek plný kamenů, které slouží jako pódium pro pikniky a mnoho zastíněných míst.

Využijte letní prázdniny k pobytu v Covilhã.

Najděte si další ubytování v destinaci Covilha

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments