Wednesday, September 21, 2022
HomeTravel5 říčních pláží k objevování v Portugalsku — idealista/novinky

5 říčních pláží k objevování v Portugalsku — idealista/novinky

Daleko od ruchu velkoměsta jich v Portugalsku najdeme více než dvě stovky říční pláže šíří od severu k jihu. Jsou považovány za kouty uprostřed přírody, ze kterých dýchá klid a čerstvý vzduch, kde je to možné užijte si horké letní dny na maximum včetně potápění.

Největší výhoda toho, že jich je tolik říční pláže v Portugalskuje, že se přizpůsobí všem chutím: divoké plážebez jakékoli služby připomínají oázy ztracené uprostřed pouště, jsou pro ně ideálním místem uniknout shonu města. Na druhé straně říční pláže, které nabízejí veškerý komfort, jako jsou podpůrné konstrukce a lehátka – ekvivalentní mořským plážím.

Jedna věc je jistá: všechny mají úžasnou scenérii. A protože chceme, abyste si léto užili naplno a nenechali žádný ponor nedokončený, sešli jsme se 5 neuvěřitelných říčních pláží v Portugalsku.

  1. Pláž u řeky v Rocas
  2. Pláž u řeky Açude do Gameiro
  3. Praia Fluvial do Agroal
  4. Říční pláž Palheiros a Zorro
  5. Pláž u řeky Castanheira

Pláž u řeky v Rocas, Castanheira de Pêra

V centru Portugalska, s výhledem na pohoří Lousã, najdeme Pláž u řeky v RocasTento rekreační a zábavní komplex se nachází u jezera s téměř kilometrem a nabízí aktivity pro všechny věkové kategorie.

Největší vrchol je v největší bazén s vlnobitím v zemi s 2100 m2, která okouzlí návštěvníky i ostatní bazén s ostrůvkem uprostředzdobené palmami připomínající skutečný ráj.


Wikimedia Commons

Kromě bezpočtu vodní aktivity jako jízda na kánoi nebo, kdo ví, zkuste si vyzkoušet rovnováhu postavit pádlotento komplex má také nafukovací, šplhací, skluzavka. Sbalte si kufry a užijte si naplno letní prázdniny, areál je možné navštívit do 18. září mezi 10. a 19. hodinou.

Najděte si ubytování v okolí Castanheira de Pêra

Najděte více ubytování v blízkosti destinace Castanheira de Pêra

Pláž u řeky Açude do Gameiro, Mora

Cestujeme do Ekologický park Gameiro, v Mora navštívit říční pláž Açude do Gameiro. to je Pláž u řeky je skutečný ráj Alentejoideální pro ty, kteří rádi chodí na pláž daleko od shonu.

Gameiro jez - říční pláž

Wikimedia Commons

jeden ideální pláž pro návštěvu s dětmi, má povrchy země a další pískové, několik stromů, které poskytují oblasti stínu, hřiště a bar. Vedle říční pláž, Ekologický park Gameiro nabízí také některé aktivity pro nezapomenutelný den, s důrazem na pěší stezku.

Najděte perfektní ubytování pro dovolenou v Évora

Najděte si další ubytování v destinaci Évora

Pláž Agroal River, Ourém

A Praia Fluvial do Agroalve farnosti Formigais, integruje největší pramen řeky Nabão, která rozděluje farnosti Sabacheira (Tomar) a Formigais (Ourém), a je vysoce ceněna místními obyvateli a turisty pro své studené vody, o nichž se říká, že mají léčivé vlastnosti.

agroalská říční pláž

Wikimedia Commons

Pravdou je, že potvrzuje vynikající Kvalita vodyto je Pláž u řeky si zaslouží, již třetím rokem po sobě, vyznamenání „Zlatá kvalita“, a šestým rokem po sobě vyznamenání Modrá vlajka.

A stavba bazénu pomohl lidem užít si tyto vody a relaxovat. Vedle hlídaná říční pláž v koupací sezóně je v areálu piknik, solárium a venkovní amfiteátr.

Najít ubytování v blízkosti Ourém

Najděte další ubytování v blízkosti místa Formigais

Říční pláž Palheiros a Zorro, Coimbra

Ve farnosti Torres do Mondego, v obci Coimbra, najdeme říční pláže Palheiros a Zorro. Vesničky, které pláž obklopují, z ní dělají jedinečné místo, které opravdu stojí za to navštívit.

Pláž Palheiros a řeky Zorro

Wikimedia Commons

to je Modrá vlajka říční plážmá námořní rekreační oblast, do které se můžete vydat kajak, kanoistika nebo i sportovní rybolov. Co se týče terénu, můžete si užít volejbalové hřiště, jezdit na horském kole nebo se rozhodnout pro a stezka pro pěší na trase Riverside.

S ohledem na pohodu návštěvníků má tato pláž ještě lepší infrastrukturu, dohled a stanici první pomoci. Podél pláže je také několik grilů a ideální stoly pro a rodinný piknik.

Najděte si ubytování v destinaci Coimbra

Najděte další rekreační pronájmy ve městě Coimbra

Pláž u řeky Castanheira, Ferreira do Zêzere

na břehu Řeka ZêzerePřišlo mi to úžasné Pláž u řeky, také známý jako Praia Fluvial do Lago Azul. Kromě různých zastíněných ploch, které vám umožní uchýlit se před horkem nejteplejší dny létamůžete také vyzkoušet různé vodní sporty jako jsou šlapadla, vodní skútry a windsurfing.

Pláž u řeky Ferreira do zêzere

Wikimedia Commons

Navíc jsou zde dva plovoucí bazény, jeden pro dospělé a druhý pro děti, kde se můžete zcela bezpečně vykoupat. Je povoleno plavat i mimo bazény, ale v prostorách vymezených bójemi.

A Pláž u řeky je pod dohledem a má více podpůrné struktury která všem návštěvníkům zaručuje zábavu a klid. Ideální místo s úžasnou scenérií pro pár dovolená s přáteli nebo v rodině.

Najděte si prázdninové domy poblíž Ferreira do Zêzere

Najděte další prázdninové domy v Ferreira do Zêzere

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments