Wednesday, September 21, 2022
HomeTravel5 měst a měst na portugalském pobřeží — idealista/novinky

5 měst a měst na portugalském pobřeží — idealista/novinky

Linie, která odděluje moře od pevniny, se nazývá pobřeží nebo pobřeží a v pevninském Portugalsku se táhne v délce 943 kilometrů a potvrzuje tak známou větu, ve které básník Tomás Ribeiro popisuje Portugalsko jako „zahradu vysázenou u moře“.

Proto jsme se vydali na cestu za poznáním 5 měst a měst na portugalském pobřeží. Přestože se pláž a přímořská krajina mohou zdát totožné, garantujeme, že každé místo má své kouzlo. S úžasnými výhledy a rybářskými vesničkami objevme 5 městeček, která jsou vysazena přímo na pobřeží.

  1. Tavira, Faro
  2. Ericeira, Lisabon
  3. Sesimbra, Setubal
  4. Nazareth, Leiria
  5. Afurada, Vila Nova de Gaia

Tavira: město kouzel

Navzdory tomu, že patří čtvrť majáků, toto město vyniká klidnějším tempem a odhaluje spíše venkovskou stránku regionu, daleko od typických rušných měst Algarve. S neuvěřitelnou scenérií a štětcem nakresleným můrem to musíte zastavit římský mostA středověký hrad To je na městský trh plné kaváren.


Pixabay

Malé město Santa Luziaznámý jako prachový kapitál, je vynikajícím místem k návštěvě pro ty, kteří chtějí ochutnat tuto specialitu v typických restauracích regionu a užít si odpoledne. procházka po Ria Formosa kde vyniknou barevné lodě, nebo se ponořte do jedné z nich pláže s bílým pískem.

Využijte svou dovolenou k poznání Taviry a vyberte si jedno z ubytování, které jsme pro vás vybrali.

Najděte další rekreační pronájmy ve městě Tavira

Ericeira: rybářská vesnice

Původně obývaný téměř výhradně “lidmi moře”, legenda říká, že jméno Ericeirapůvodně míněno “Země ježků” kvůli velkému množství mořských ježků, kteří žili na jeho plážích. nacházející se v Obec Mafrato je turistická vesnice mnohými známý pro své pláže vhodné pro vodní sporty a pro své typické stavby.

Rybářská vesnice Ericeira

Pixabay

Kromě rozmanitých písků, které zvou ke koupeli, je to možné projít středem obce kde můžete najít několik typických obchodů, navštívit různé kaple, užít si západ slunce na vyhlídce a zakončí den v kráse a využije toho jíst čerstvé ryby a mořské plody, podávané v restauracích regionu a užijte si noc na návštěvu večírky a poutě.

Najděte další rekreační pronájmy ve městě Ericeira

3. Sesimbra: krajiny hodné filmu

Sesimbra je a malebná vesnička, pevnina z moře a čerstvé ryby, ale také (téměř) nebeské pláže. Z vašeho kopce, všude kolem vás hradje možné si vychutnat dokonalou křivku jejího zálivu a nekonečna mořská modřtvoří pozoruhodnou krajinu.

Sesimbra, město u moře

Wikimedia Commons

A Citadela v Santiagu také stojí za návštěvu přímo uprostřed pláže. Pokud chcete objevit její kouzlo umění rybaření zblízka si můžete vychutnat a nabídnout a projde aukcí nebo molo a užít si příjezd a odjezd lodí.

Najděte další rekreační pronájmy ve městě Sesimbra

4. Nazaré: slavné obří vlny

I pro ty, kteří to nechápou/neváží umění plachtění, jistě jste slyšeli o jeho záletech Garrett McNamara v působivém gigantické vlny Nazaré která katapultovala tuto malou vesnici do úst těch mezinárodní surfování.

obří nazaré vlny

Px zde

Pravdou je, že tato vesnice jde daleko za hranice surfování. Podél své rozsáhlé pláže ve tvaru půlměsíce je Nazaré obydleno po celý rok muži a ženy, kteří Živím se rybařením. Kost na schodech lze snadno najít vedle jejich barevných lodí, které opravují sítě nebo suší ryby, spolu se svými ženami, které hrdě nosí sedm sukníA typický kroj regionu.

Najděte další rekreační pronájmy ve městě Nazaré

5. Afurada: barevné domy, které potěší

toto malebné Farnost Vila Nova de Gaia vyzařuje duši a tradici. Zde můžete najít domy s barevnými dlaždicemi a nebudou chybět ani dobré ryby. Návštěva tohoto místa je téměř jako cestování zpět v čase, protože je stále možné najít ženy prádlo vyperte v nádrži a promluvte si s rybáři, kteří znají moře lépe než kdokoli jiný a mají mnoho příběhů, o které se mohou podělit.

Afurada, Vila Nova de Gaia

Wikimedia Commons

S úchvatnými výhledy, které stojí za to vyfotografovat, je dalším zážitkem, který při této návštěvě Afurady nelze vynechat trhkde zazní tradiční aukce prodejců ryb.

Najděte více rekreačních ubytování ve městě Vila Nova de Gaia

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments